هشدار براي صهیونیست ها محرر: صابر ابو مریم

هشدار براي صهیونیست ها
محرر: صابر ابو مریم

دبیرکل بنیاد فلسطین پاکستان
دوکتور ، علوم سیاسی ، دانشگاه کراچی،
دولت صهیونیستی جعلی اسرائیل طی چند سال گذشته از چندین جبهه پی در پی رنج می برد ، اگر در داخل صحبت شود ادعاهای زیادی درباره فساد در کشور آن وجود دارد ، از جمله: آنها می توانند در هر زمان به دلیل این مسائل به زندان بیفتند موضوع تبعیض نژادی با صهیونیست های سیاه پوست نیز ضربه بزرگی برای دولت صهیونیست تبدیل شده است.
از نظر خارجی ، اگر به سطح بیرونی بنگرید ، تمام تاکتیک های جدید صهیونیست ها که پس از شکست دادن آنها در جنگ 2006 شروع کردند به شدت ناموفق بوده اند. تروریست های تقلبی با حمایت اسرائیل در اطراف این سازمان ، داعش در چندین مورد شکست خورده است ، از جمله سوریه ، عراق ، مرز لبنان و شام نیروهای ضد داعش از جمله ایران ، سوریه ، لبنان ، حزب الله و چین بسیار سنگین به نظر می رسد به همین دلیل اسرائیل تنها شکست او پرش مستقیم به میدان برای پوشاندن چشم جهان است. با خشونت هدف قرار دادن پایگاه های مختلف نظامی گاهی اوقات در تلاش برای از بین بردن زیرساخت های سوریه ، اما سوریه همچنین دائما در حال دفاع از تجاوز اسرائیل و سرکوب همه حملات اسرائیل و به نوعی دفاع از خود است. نیروها به اصطلاح صلح آمیز جهان از جمله ایالات متحده و انگلیس و سایر کشورهای اروپایی ، تمام تاکتیک ها را علیه سوریه امتحان کرده اند ، اما در جنگی که تحت برنامه شوم صهیونیستی آغاز شده است محکم بوده است و همراه است.
اسرائیل طی یک روز بین 25 و 26 آگست، فضا هوایی سوریه ، لبنان و عراق را نقض کرده است ، اما بیشتر دولت ها به اصطلاح جهان در مورد این نقض سکوت می کنند. یک هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی به پایگاه نظامی سوریه مستقر شده است. با هدف قرار دادن دو فرمانده حزب الله در منطقه ، یک فرمانده ارشد نیز در عراق هدف قرار گرفت ، در حالی که در همان شب منطقه غیرنظامی ضیاء حومه بیروت پایتخت لبنان. تلاش برای هدف قرار دادن صورت گرفت ، اما هر دو هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی در این تلاش نابود شدند در حالی که تلفات دیگری گزارش نشده است.
اتفاقاً در همان روزی که اسرائیل حمله را انتخاب کرد ، سیدحسن نصرالله ، رئیس حزب الله باید در مراسمی سالانه با عنوان پیروزی بر داعش در مرز لبنان و سوریه به شام مراجعه کند. هنگامی که دو هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی در صبح از بین رفت و رسانه های غربی گزارش دادند که حزب الله هر دو هواپیمای بدون سرنشین را منهدم کرد ، اما محمد عفيف مقام این سازمان گفت، حزب الله هیچ پهپادی را هدف قرار نداد و جزئیات بیشتر توسط رئیس سازمان سیدحسن نصرالله در سخنرانی خود عصر امروز بیان می شود. كه شهرک نشینان صهیونیست و دولت ضبط شده اسرائیل از قبل به خوبی می دانند که رهبری حزب الله قرار نیست ساکت بنشیند در چنین فعالیت های ریاکاری و مطمئناً سید حسن نصرالله چیز مهمی را اعلام کرد. مایک پومپئو همچنین با نخست وزیر لبنان با سعد الحریری تلفنی تماس گرفت و گفت که باید هر تلاشی برای پایان دادن به این موضوع انجام شود. سید حسن نصرالله در سخنان خود گفت که این وظیفه دولت لبنان است او باید نسبت به دفاع آشکار اسرائیل نسبت به اعضای شورای امنیت سازمان ملل اعتراض کند ، اما حزب الله اسرائیلی هیچ کس نمی تواند اجازه دهد این نوع حادثه دوباره اتفاق بیفتد و فضای هوایی ما را نقض کند ، مگر برای اولین بار از زمان جنگ لبنان در 2006 با اسرائیل ،جرات هدف قرار دادن، از طرف دیگر ، آژیرهای خطر در فلسطین در حالی که سید حسن نصرالله رئیس حزب الله خطاب به سربازان صهیونیست در جریان سخنان خود گفت ، صبر کنید و ببینید که چگونه ما برای شما تلافی می کنیم. آنها به نيتن یاهو گفتند كه ما شما را به یك پا ايستاده خواهيم كرد ، ما به هیچ وجه نمی توانیم اسرائیل را ببخشیم.
شهرک نشینان صهیونیستی قبلاً به سیدحسن نصرالله اعتقاد كردند، که این فرد هرگز دروغ نمی گوید و آنچه می گوید را انجام می دهد. شهرک نشینان صهیونیست به دلیل آخرین دو مورد شروع به رفتن به پناهگاه خود کرده اند. سربازان اسرائیلی نیز در مرزهای شمالی لبنان به طور فزاینده ای ناراحت شده اند و آخرین باتری های مدرن آهنین اسرائیل در اسرائیل نصب شده اند ، اما از این می ترسند که سربازان اسرائیلی دچار مشکل شوند. و بدانید که رئیس حزب الله گفته است که آنها مطمئناً عمل خواهند کرد.
خلاصه این است که زمان خواهد گفت ، زیرا رئیس حزب الله خود گفته است ، صبر کنید ، ما یک درس را به شما یاد خواهیم داد. برای اینکه این وضعیت به یک وضعیت جدی و خطرناک تبدیل شود از یک طرف تنش های داخلی در حال افزایش است از سوی دیگر ، در جنگ 33 روزه گذشته با حزب الله ، اسرائیل در حال حاضر بدترین شکست هر صهیونیست را متحمل شده است. نمی توانست. تحمل هرگونه جنگ غیرممکن است .با این حال ، اسرائیل فضای هوایی چندین کشور از جمله لبنان را نقض کرده است که البته این مسیری مناسب برای سکوت نیست. رئیس حزب الله قبل از این وارد فلسطین شده است. هشدار داد که شهرک نشینان صهیونیستی به وطن خود بازگردند وگرنه نيتن یاهو از همان شهرک نشینان به عنوان سوخت در جنگ استفاده می کند. سایه جنگ بر اسرائیل در حال ضعف است ، بنابراین شهرک نشینان صهیونیستی بروند داخل پناهگاه ها، و به زودی وضعیت نادرست صهیونیست ها به گونه ای از بین می رود و وعده خدا با آزادسازی بیت المقدس محقق می شود.